| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB115345 |
| Lungime Totală | 19.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 16 cm |
| Diametru | 4.3 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | Silicon |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Magnetic Pulse Thrusting
Acest vibrator de caracteristică superioară din colecția Get Real Naked de la ToyJoy este confecționat din silicon de înaltă calitate, are o senzație foarte realistică și oferă o experiență vibrantă cu mișcarea sa fără pereche Up - Down și Intense Pulse.
Acest stimulator de trăsătură superioară din colecția Get Real Naked de la ToyJoy este făcut din silicon de înaltă calitate, are o senzație tare realistă și oferă o practică vibrantă cu mișcarea sa unică Up - Down și Intense Pulse.
Acest sentiment impresionant este sporit și mai mult atunci îndată ce îl așezi pe o arie plană și te bucuri de proprietățile sale hands-free. Din cauza ventuzei de la bază, puteți plasa vibratorul pe o regiune plană și vă puteți bucura de palmele libere. Acest vibrator este compatibil cu strap-on.
- Textura ultra-realistă și emoții naturale.
- Funcția inovatoare de Magnetic Pulsating Thrusting, un mecanism unic ce reproduce mișcări naturale.
Funcționează cu baterii AAA
Are vibrații
Sigur pentru corp
2 nivele de viteză
6 tipuri de vibrații
8 tipuri de vibrații
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Control La Distanță
Încărcare Prin USB
Are Telecomandă
Are Ventuză
