| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB115333 |
| Lungime Totală | 10.25 cm |
| Lungime Inserabilă | 10.25 cm |
| Diametru | 3.75 cm |
| Culoare | Albastru |
| Material | Silicon |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Manșon Penis Wave Extension Albastru
111 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Adăugând mult mai mult potențial de stârnire unui penis, acest cilindru de silicon lichid elastic vă asigură o grosime complementară și o textură complet irezistibilă.
Deținând un estetică cu vârf deschis, care nu blochează senzația, Wave alunecă cu ușurință (puțin lubrifiant poate ajuta) și se fixează peste scrot sau baza unui stimulator sau vibrație.
Din silicon lichid ultra moale, hipoalergenic, fiabil, extensia Liquid Silicone Wave este sigură pentru corp, super-durabilă și foarte fără greutate de curățat și întreținut. Înainte și ulterior momentul de joacă, spălați-l bine cu multă apă caldă și săpun sau folosiți un fluid/spumă de bună valoare pentru îngrijirea jucăriilor.
Sigur pentru corp
Rezistent La Apă
