| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB115207 |
| Lungime Totală | 6-7.3-10 cm |
| Lungime Inserabilă | 5-6.3-9 cm |
| Diametru | 1.3-2-2.5 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Kit Anal Plug Crystal Roz
Renunță la cele mai obraznice închipuiri ale tale și deschide-te spre jocul palpitant de ușile din spate cu kitul First Time Crystal. Acest kit plin de farmec conține un set de 3 dopuri anale gradate cu o bază de bijuterie pentru a vă permite să creșteți în siguranță și confortabil surescitarea anale pasională.
Pentru a vă bucura de tot ceea ce are de oferit omenirea uimitoare a jocului anal, antrenamentul este pentru a asigura siguranța și plăcerea totală. Fiecare sondă din trusă noastră crește treptat în lungime și circumferință pentru o fericire superbă la orice indice de joc de placere. În timp ce fiecare mărire a antrenamentului îți extinde orizonturile, utilizează baza împodobită cu pietre prețioase strălucitoare pentru stârnire vaporoasă, introducere excluzând efort și îndepărtare blândă.
Sondele flexibile sunt realizate dintr-un silicon neted, minus sudură. Acest material sigur pentru corp este lipsit de parfum și fără ftalați pentru a vă menține cele mai receptive locuri fericite și sănătoase.
Sigur pentru corp
