| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB115165 |
| Lungime Totală | 19 cm |
| Lungime Inserabilă | 5.75 cm |
| Diametru | 5.75 cm |
| Culoare | Albastru |
| Material | ABS |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Pompă Penis Rechargeable Waterproof Albastru
Dacă tu sau soțul tău deținător de falus vrei să profiți și mai mult de timpul tău sub apă, vei dori să arunci o privire la pompă automată impermeabilă. Super versatilă, această pompă funcționează uimitor de bine în situații cu stropire sau pe uscat.
Elegantă și stabilă, o cameră întinsă și frumoasă se află sub o interfață simplă cu trei butoane deasupra. Peste intrare, un manșon din silicon foarte fin îți amortizează pielea ca prin magie, deoarece ajută la menținerea unei etanșări magice confortabile.
La contactul unui buton, începe debutantul dintre cele trei feluri de aspirație preprogramate. Un buton de pornire dedicat și o eliberare grabnică separată fac controlul ușor.
Din plastic ABS robust și silicon, materialele care compun pompa auto impermeabilă sunt sigure pentru corp și ușor de întreținut.
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
Se încarcă complet în 150 minute
Până la 160 minute de funcționare cu o încărcare
Are vibrații
Sigur pentru corp
3 nivele de viteză
