| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB115054 |
| Lungime Totală | 17 cm |
| Lungime Inserabilă | 16 cm |
| Diametru | 3.8 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Taboom |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Strap-On Dong Large Negru
75 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 127 RON
Disponibil: In Stoc
TABOOM Dong Large se potrivește ireproșabil în hamul TABOOM Strap-On și este conceput pentru a vă dărui ție și iubitului tău plăcere sexuală.
Acest dildou din silicon are un arbore pliabil, creat să lovească locul potrivit cu fiecare lovitură. Perfect și pentru joc solo. Pregătește-te pentru o experiență fantastică cu acest TABOOM Strap-On Dong Large.
Pentru a încerca delectări mai puternice și o alunecare mai facilă ar fi bună folosirea unui lubrifiant. îngrijiți Penis artificial Strap-On Dong Large înainte de utilizare cu un cleaner special de igienă pentru astfel de produse.
Sigur pentru corp
