| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB114646 |
| Lungime Totală | 12.1 cm |
| Lungime Inserabilă | 9.5 cm |
| Diametru | 3.3 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Stimulator Prostată Pretty Love Archenemy App Negru
Archenemy App este un masator particular conceput pentru a stimula intens prostata. Este însușit cu vibrații tari ce oferă unele din cele mai intense orgasme anale pe care le-ai experimentat.
Este fabricat din silicon jelly și plăcut la atingere, ce face introducerea mai plăcută.
Această jucărie este varianta originalului Archenemy, doar că este însușit cu o aplicație pe care o poți descărca gratuit pe smartphone-ul tău. Cu ajutorul acesteia, îți poți crea propriile tale programe de vibrație. Poți seta atât modul în care vibrează jucăria cât și intensitatea acestora.
De asemenea, Archenemy App este prevăzut cu o funcție deosebită numită Music Control Mode, ceea ce face ca vibrațiile jucăriei să se sincronizeze cu basul melodiei tale preferate. Acum te poți bucura de o experiență anogenitală de ținut minte pe ritmul melodiei tale preferate.
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
Conectare La Smartphone
