| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB114610 |
| Lungime Totală | 19.7 cm |
| Lungime Inserabilă | 11.5 cm |
| Diametru | 3.3 cm |
| Culoare | Albastru |
| Material | Silicon, ABS |
| Brand | CalExotics |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Chic Lilac Albastru
Vibrator Chic Lilac este creat cu un ax arcuit G și un stimulator conturat natural pentru a vă învălui cele mai sexuale curbe. Un motor intens în interiorul arborelui elastic și altul în interiorul teaserului pun vibrații zgomotoase pentru o stimulare intensă jucăușă.
Răsfățați-vă cu plăcerea personalizată în timp ce arborele curbat și teaser-ul trec în ritmul a 10 nivele de viteză de vibrație sincronizate. Controlați această varietate de opțiuni orgasmice cu butonul de control ușor de atins. Aparatul de masaj maleabil este conceput dintr-un silicon superior din punct de vedere igienic, cu accente decorative uimitoare placate cu aur.
Indiferent dacă faci o baie cu un iubit sau te răsfeți într-o sesiune solo vaporoasă, așteaptă cu nerăbdare până la 150 de minute de vibrație rezistentă la apă. Încărcați satisfacția și reveniți la momentul de joacă în doar 2,5 ore cu cablul USB furnizat.
Se încarcă complet în 150 minute
Până la 150 minute de funcționare cu o încărcare
Are acumulator cu Lithium Ion
Are vibrații
Sigur pentru corp
10 nivele de viteză
Bateriile sunt incluse
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
