| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB114502 |
| Lungime Totală | 22 cm |
| Lungime Inserabilă | 11 cm |
| Diametru | 4.4 cm |
| Culoare | Turcoaz |
| Material | Silicon |
| Brand | Lelo |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Rabbit Lelo Soraya 2 Turcoaz
Vibratorul bunny Soraya 2 este creat din silicon moale și plăcut la mângâiere și are 22 cm lungime iar diametrul de 4.4 cm.
Este ușor de folosit, fiind alegerea perfectă pentru cei ce doresc să ducă nopțile de amor la un alt nivel. Este însușit cu vibrații pătrunzătoare tare ușor de folosit.
Membrul principal stimulează intens vaginul iar cel secundar surescitează clitorisul, oferindu-ți satisfacție dublă. Fiind rezistent la apă, este ușor de întreținut.
- Vibratorul Soraya 2 are un vârf extins și sculptat mai larg și mai gros pentru trăiri îmbunătățite asupra punctului G.
- Stimulatorul extern este complet flexibil, cu un unghi perfecționat care se adaptează fiecărui tip de corp.
- Soraya 2 oferă 12 setări intense de vibrație cu funcționalitate îmbunătățită pentru intimitate versatilă.
- Siliconul ultra-moale, sigur pentru corp, este la fel de fin ca mătasea pentru o plăcere profund satisfăcătoare.
- Stimulatorul pentru clitoris a fost regândit și are un unghi de 27 de grade pentru o potrivire perfectă și o stimulare mai intensă.
- Soraya 2 leagă stimularea simultană a punctului G și a clitorisului cu un strop de lux, fiind frumos, puternic și plăcut - tot ce îți dorești, fără compromisuri.
- Vibratorul Soraya 2 are un estetică inconfundabil care amestecă puterea și precizia pentru satisfacție totală.
- Soraya 2 permite personalizarea climaxului folosind butoanele de control al intensității situate deasupra și dedesubt.
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
