| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB114238 |
| Lungime Totală | 8.9 cm |
| Lungime Inserabilă | 8 cm |
| Diametru | 1.9 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Rocks Off |
| Livrare | Gratuita |
Set Jucării Erotice Silhouette Dark Desires Negru
Silhouette Dark Desires Kit este un set uimitor, dichisit și incitant făcut dintr-un accesoriu vibrator ce are două manșoane. Astea sunt din silicon și se pun deasupra accesoriului, punând la dispoziție desfătări super intense.
Unul din manșoane are forma de iepure iar cel de-al doilea are forma clasică, de vibrator.
Vibratorul are dimensiuni relativ mici, anume 8.9 cm dar este prevăzut cu 7 funcții puternice de vibrație care furnizează trăiri super intense. Este 100% rezistent la apă, în concluzie îl poți folosi chiar și în duș. Datorită dimensiunilor sale, este un stimulator mega discret și poate fi luat cu tine chiar și când mergi în călătorii.
Având două manșoane cu model total diferit, oferă două experiențe complet diferite. Fiind 100% trainic la apă, îl poți folosi chiar și în duș, pentru o experiență cu totul deosebită. Materialul din silicon de calitate superioară este prietenos cu pielea, așadar nu irită și nu stimulează niciun fel de probleme la nivelul pielii.
- Motorul vibratorului este extra zdravăn și asigură plăceri absolute.
- Siliconul este delicat și sigur pentru corp, oferind stimulare internă și externă.
- Acest vibrator dichisit și rafinat este fără cusur pentru momentele tale cele mai intime și irezistibile.
- Setările sale păcătoase și adictive conferă o extaz pur, fiind descrise ca 7 setări păcătoase de extaz pur.
Rezistent La Apă
