| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB114037 |
| Lungime Totală | 30 cm |
| Lungime Inserabilă | 15 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | TPR, ABS |
| Brand | Baile |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Rabbit Fascination Roz
Vibrator Rabbit Fascination cu rânduri de mărgele rotative și funcție cândva și înapoi. Este moale și suplu la contact și are 12 programe de vibrație și 4 niveluri de rotație.
Sistemul unic de mărgele de oțel din aparat se rotește și se mișcă în sistemul sus-jos, oferind o doză mare de vibrații.
Un masaj suplimentar în aspect de iepure umplut cu un cartuș vibrant va dărui momente de încântare de neuitat pentru clitoris.
Puteți alege dintre 12 niveluri de vibrație și 4 viteze de rotație a mărgelelor de oțel și 1 funcție de piston. Panoul de control situat în ansamblu de prindere este ușor de utilizat.
- Capul practic al vibratorului se rotește la 12 viteze diferite, oferind o stimulare internă incredibilă.
- Este ideal pentru începătorii în utilizarea jucăriilor sexuale datorită designului său neted și subțire, care asigură o penetrare blândă dar satisfăcătoare.
