| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB114022 |
| Lungime Totală | 7.8 cm |
| Lungime Inserabilă | 6.8 cm |
| Diametru | 3 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Stimulator Clitoris Pretty Love Lich Negru
Acest Stimulator Clitoris Pretty Love Lich va fi un cadou minunat pentru iubitorii de încântare erotică! Poate fi întrebuințat atât individual, cât și într-un joc erotic laolaltă cu iubitul tău.
Micul Stimulator clitoris Pretty Love Lich este conceput pentru a stimula zonele sensibile fiind confecționat dintr-un material catifelat și mătăsos. Funcția de vibrație este efectuată cu ajutorul unui accesoriu vibrator detașabil.
Datorită proporției sale compacte, stimulatorul Lich Pretty Love se potrivește ireproșabil într-o geantă mică, făcându-l ușor de transportat. Îl poți lua cu tine în călătorii de afaceri sau în excursii. Recomandăm utilizarea acestui accesoriu intim împreună cu un lubrifiant.
- Promite să revitalizeze plăcerea ta, fiind un accesoriu non-intruziv.
- Absolut pentru joc solo, cum ar fi și pentru jocul în cuplu.
