| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB114010 |
| Lungime Totală | 9 cm |
| Lungime Inserabilă | 9 cm |
| Diametru | 3.1 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | ABS |
| Brand | Baile |
| Livrare | Gratuita |
Ou Vibrator Eleanora
Fii gata să te bucuri de o experiență tare și puternică cu susținerea acestei jucării discrete ce îți poate dărui plăceri de neuitat. Are o formă ergonomică și programe numeroase de vibrație.
Eleanora este un ou stimulator de la Lybaile, meșteșugit din ABS ce are 9 cm extindere și 3.1 cm în diametru. Este prevăzut cu o tele-comandă lezne de folosit cu ajutorul căreia poți controla vibrațiile jucăriei.
Fii gata să te bucuri de o trăire tare și puternică cu ajutorul acestei jucării discrete ce îți poate oferi plăceri de neuitat. Are o formă ergonomică și programe numeroase de vibrație.
Spre deosebire de majoritatea ouălor vibratoare, acesta are o suprafață moale ce face introducerea facilă și plăcută.
- Eleanora Vibrating Egg Flesh este zdravăn la apă.
- Telecomandă ergonomică este confortabilă de ținut și dispune de un buton simplu de utilizat pentru operarea excluzând probleme a modurilor de vibrație cu viteză multiplă.
- Acest ou vibrator este excelent pentru a intensifica momentele din dormitor, precum și pentru plăcerea spontană în mișcare.
Are Telecomandă
