| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB113929 |
| Lungime Totală | 32 cm |
| Lungime Inserabilă | 30 cm |
| Diametru | 5.5-7 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | PVC |
| Brand | X-Men |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Geoffs 33cm Negru
Geoffs Penis este un penis virtual întunecat din PVC ce are 33 cm extindere și 6 cm în diametru, posedând dimensiuni impresionante. Această jucărie are o siluetă curbată, sprijinind la o stimulare precisă a punctului G.
Geoffs Penis este un dildou negru din PVC ce are 33 cm lungime și 6 cm în diametru, având dimensiuni impresionante. Această jucărie are o înfățișare curbată, sprijinind la o stimulare precisă a punctului G.
- Dildo-ul este flexibil, ceea ce permite o utilizare mai agreabilă și adaptabilă.
- Ventuză poate fi atașată pe o regiune plană, dând stabilitate în momentul utilizării.
Materialul din care este confecționat, face dildo-ul să se simtă precum dermă reală. Are vene pronunțate pentru a dărui un plus de plăcere în timpul folosirii, stimulând pereții genitali.
Este foarte ușor de folosit.
Rezistent La Apă
Are Ventuză
