| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB113893 |
| Lungime Totală | 28 cm |
| Lungime Inserabilă | 21.6 cm |
| Diametru | 7.5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | PVC |
| Brand | X-Men |
| Livrare | Gratuita |
Dildo X-MEN Super-Sized 28cm Negru
X-Men Super-Sized este alegerea perfectă pentru soțiile ce doresc o experiență de neuitat. Mărimile sale generoase fac această jucărie corespunzătoare pentru jocurile extreme.
X-Men Super-Sized este un dildou realistic din PVC ce are 28 cm în mărime și 7.5 cm în diametru. Este fabricat din material moale, plăcut la contact și flexibil. Este alegerea sublimă pentru femeile ce vor o trăire de neuitat. Dimensiunile sale generoase fac această jucărie adecvată pentru jocurile extreme.
Cu ajutorul testiculelor poți manevra jucăria cu ușurință, iar cu ajutorul ventuzei o poți lipi de indiferent ce suprafață, pentru a o utiliza fără mâini.
- Dildo-ul are o suprafață extrem de vascularizată, oferind o senzație mai realistă.
- Materialul din care este realizat dildo-ul este analog cu țesutul corpului, punând la dispoziție o senzație firească la atingere.
Rezistent La Apă
Are Ventuză
