| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB113830 |
| Lungime Totală | 17.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 9 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Rimba |
| Livrare | Gratuita |
Bile Vaginale Cannes Mov
Bile Kegel Cannes Mov reîncărcabile cu telecomandă cu baterie. Purtați acest stimulator în interiorul vaginului cu cablul de extragere în afară. Puteți începe să realizați exerciții purtând jucăria timp de câteva minute în fiecare zi și să măriți durata antrenamentului pe măsură ce vă întăriți în mușchii intimi.
Bile Kegel reîncărcabile cu telecomandă cu baterie. Purtați acest vibrator în interiorul vaginului cu cablul de extragere în afară. Puteți începe să faceți exerciții purtând jucăria timp de câteva minute în fiecare zi și să măriți durata antrenamentului pe măsură ce vă întăriți în mușchii intimi. Foarte ușor pentru a vă ameliora viața amoroasă și nespus de util în timpul și ulterior sarcină. Discret, sigur și mare distracție într-o noapte.
Atenție: telecomanda nu este impermeabilă. Motorul se află doar în bila mai îndepărtată de extractor. Telecomanda funcționează cu o baterie (1 x CR2032), care este inclusă în pachet (în telecomandă)
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
Are Telecomandă
