| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB113563 |
| Lungime Totală | 20.3 cm |
| Lungime Inserabilă | 3.7 cm |
| Diametru | 2.5-3.6 cm |
| Culoare | Argintiu |
| Material | Otel |
| Brand | Le Wand |
| Livrare | Gratuita |
Dildo din Oțel Inoxidabil Le Wand Hoop Argintiu
Dă frâu liber plăcerilor la superlativ cu aspect perfectă a lui Hoop ce îți va permite să ai plăcere sexuală maximă mai târziu climax fără niciun efort.
Dă frâu neîngrădit plăcerilor la superlativ cu alură sublimă a lui Hoop ce îți va permite să ai climax mai târziu orgasm lipsit de niciun efort. Hoop își va găsi confortabil și rapid drumul către punctul G, fiind perfect echilibrat. Cele două capete îți permit să experimentezi cu mărimi diverse - poți începe cu capătul discret și pe mărime ce te descoperi, îți poți aduna curajul să începi explorarea alături de capătul mai generos. Ambele capete au fost gândite și fabricate pentru a stimula cu măiestrie punctul G sau prostată.
Jucăriile confecționate din oțel inoxidabil sunt atât de apreciate pentru durabilitate, îngrijire și nu în ultimul rând, greutate. În plus, pot fi folosite împreună de indiferent ce lubrifiant. Poți încerca să le răcești sau să le încălzești pentru un plus de incitare
Setul complet include:
-săculeț pentru depozitare și transport
-lavetă pentru curățare și instrucțiuni de întreținere
-un ghid complet al plăcerilor oferite de jucăriile sexuale confecționate din oțel inoxidabil
Video Dildo din Oțel Inoxidabil Le Wand Hoop Argintiu
Sigur pentru corp
