| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB113386 |
| Lungime Totală | 40.6 cm |
| Lungime Inserabilă | 40.6 cm |
| Diametru | 4.3 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Double 40cm Tape
Penis virtual Dublu 16 Inch Tape este un dildou concret cu două capete, confecționat din PVC. Are design realist, fiind prevăzut cu vene pronunțate și gland bombat care are rolul de a stimula punctul G și P. Este un dildo extraordinar de flexibil, putând fi folosit pentru stimularea anogenitală și genitală în același timp.
Dildoul dublu King Tapered Double este meșteșugit din PVC, are 40.6 cm lungime și 4.3 cm în diametru. E prevăzut cu vene proeminente pe exterior și e extrem flexibil. Are stil realistic, fiind conceput cu atenție deosebită până la cele mai mici detalii, pentru a-ți oferi o practică de neuitat.
- Dildo-ul are un diametru variabil, fiind mai mic la unul dintre capete, pentru o experimentare diversificată.
- Baza puternică cu pompă se lipește de aproape orice suprafață plană și face ca dildo-ul să fie corespunzător cu hamurile.
- Fiecare venă, fiecare ax și fiecare glandă sunt lucrate manual cu detalii excepționale pentru a oferi cea mai realistă experiență imaginată vreodată.
- Dildo-ul este fabricat într-o unitate de producție de ultimă generație, fiind fără ftalați, fără latex, sigur pentru corp și hipoalergenic.
Este rezistent la apă, fiind ușor de purificat și întreținut. Ideal pentru cuplurile ce vor să folosească împreună jucăria.
Flexibil
Rezistent La Apă
