| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB113353 |
| Lungime Totală | 19 cm |
| Lungime Inserabilă | 13.4 cm |
| Diametru | 3.7 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Real Extreme 19cm Cu Ventuză
Real Extreme mimează forma și duritatea unei erecții reale, dând extrem de mare atenție detaliilor.
Real Extreme mimează forma și duritatea unei erecții reale, dând extraordinar de mare atenție detaliilor. Dildo-ul ferm dar totuși elastic furnizează o suprafață sensibilă la temperatură cu un sentiment de real accentuat pentru senzații mai intense. Dildo Extreme conține de vene proeminente și testicule pentru un plus de real. Întreaga jucărie este așezată pe o ventuză puternică, fiind ideală pentru jocul mâini libere prin prinderea lui pe orice arie netedă, ca de pildă și pentru a putea fi întrebuințat la un strap-on.
- Dildo-ul este complet impermeabil, permițând întrebuințarea sa în medii umede fără probleme.
- Materialele sunt moi și nu conțin ftalați, asigurând siguranța pielii.
- Dildo-ul se poate îndoi cu ușurință, adaptându-se fără cusur anatomiei tale și atingând toate punctele esențiale.
- Textura realistă combinată cu o lungime și grosime peste medie este ideală pentru cei care apreciază aceste caracteristici.
Flexibil
Are Ventuză
