| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB113233 |
| Lungime Totală | 21.2 cm |
| Lungime Inserabilă | 13 cm |
| Diametru | 3.6 cm |
| Culoare | Alb |
| Material | Silicon, ABS |
| Brand | Marc Dorcel |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Rabbit Dorcel Flexi Heating Alb
Flexi Fabbit este cea mai nouă jucărie ultra-flexibilă care stârnește simultan clitorisul și punctul G. Vibrațiile sale tari și suprafața texturată vor oferi utilizatorului momente de fericire intensă.
Flexi Fabbit este cea mai nouă jucărie ultra-flexibilă care întărâtă simultan clitorisul și punctul G. Vibrațiile sale puternice și suprafața texturată vor oferi utilizatorului ocazii de placere intensă.
Dotat cu funcție de încălzire, va condimenta orice aventură sexuală și va da trăiri de viață. Funcția de încălzire poate fi pornită printr-o apăsare lungă pe butonul de jos al vibratorului. Flexi Bunny este, de asemenea, echipat cu două motoare, cele două oferind utilizatorului 9 maniere variate de vibrație.
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
