| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB113206 |
| Lungime Totală | 18.2 cm |
| Lungime Inserabilă | 9 cm |
| Diametru | 3.7 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Marc Dorcel |
| Livrare | Gratuita |
Stimulator Prostată Dorcel P-Ring Negru
341 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 472 RON
Disponibil: In Stoc
Funcționând ca un masaj de prostată și un inel dublu pentru penis, această jucărie jelly din silicon prinde câteva trucuri în mânecă. Îți aduce plăceri multiple cu stimulare completă: anal, prostată, perineu, mădular și testicule.
Inelul dublu garantează o sculare sporită și o ejaculare întârziată, ceea ce înseamnă că ambii parteneri se pot bucura de climaxuri intense.
Forma arcuită a jucăriei și capul frumos îngăduie o utilizare ultra-confortabilă, în timp ce designul său texturat stimulează zonele cele mai erogene ale corpului și variază senzația.
Cu telecomandă, senzațiile tale vor crește la un nivel cu totul nou, solitar sau cu concubinul tău.
Deci, ești pregătit pentru o excursie spre stele?
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
Are Telecomandă
