| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB113182 |
| Lungime Totală | 19 cm |
| Lungime Inserabilă | 15 cm |
| Diametru | 2.5 cm |
| Culoare | Auriu |
| Material | Silicon, ABS |
| Brand | Marc Dorcel |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Dorcel Pink Lady 2.0 Auriu
129 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 215 RON
Disponibil: In Stoc
Negru Muse 2.0 predă nopți misterioase. Acest stimulator cu accesoriu cu acumulator are un motor voinic cu 10 chipuri de vibrație.
Negru Muse 2.0 acordă nopți misterioase. Acest vibrator cu accesoriu cu acumulator are un motor intens cu 10 moduri de vibrație.
Vibratorul are un vârf conic, care garantează o inserție confortabilă. Bateria reîncărcabilă produce mai puține deșeuri, ceea ce reprezintă că plăcerea dvs. este mai bună pentru mediu.
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
