| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB113041 |
| Lungime Totală | 42 cm |
| Lungime Inserabilă | 42 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | Marc Dorcel |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Real Double Do Dorcel Roz
Dildou Real Double Do Dorcel este un dildo practic cu două capete, lucrat din silicon. Are estetică realist, fiind însușit cu vene pronunțate și gland bombat care are rolul de a stimula punctul G și P. Este un dildo foarte flexibil, putând fi folosit pentru surescitarea anorectală și genitală în același timp.
Dildo Real Dublu Do Dorcel este un dong realist cu două capete, meșteșugit din silicon. Are stil realist, fiind prevăzut cu vene proeminente și gland bombat care are rolul de a stimula punctul G și P.
Este un dildo foarte flexibil, putând fi folosit pentru surescitarea anală și genitală în același timp. De asemenea, este potrivit și pentru cuplurile lesbi care caută o jucărie de care să se bucure împreună.
Pentru senzații mai pătrunzătoare și o alunecare mai ușoară vă sfătuim folosirea unui lubrifiant. Dezinfectați produsul atât înainte cât și după utilizare cu cleaneri aparte de igienă pentru astfel de produse.
Flexibil
Rezistent La Apă
