| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB112897 |
| Lungime Totală | 18.0 cm |
| Lungime Inserabilă | 16.5 cm |
| Diametru | 3.6 cm |
| Culoare | Gri |
| Material | Glas, Silicon |
| Brand | Icicles |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Icicles No. 88 Gri
120 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 223 RON
Disponibil: In Stoc
Pipedream No. 88 este un dildo din colecția Icicles confecționat din sticlă borosilicată, ce are 18 cm lungime și 3.6 cm în diametru.
Este ușor de folosit, deoarece este făcut din sticlă rezistentă și poate oferi orgasme de neuitat partenerilor.
Vârful este curbat, așadar poate stimula intens punctul G. Fiind făcut din sticlă, este foarte tare și dur. Cu toate astea, este de asemenea foarte alunecos, așadar folosind o cantitate mică de lubrifiant poți face introducerea mult mai ușoară și mai plăcută.
La bază, jucăria are o ventuză cu putere mare de sucțiune cu ajutorul căreia poți lipi dildoul de orice suprafață, pentru a-l folosi fără mâini.
Sigur pentru corp
Flexibil
Are Ventuză
