| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB112669 |
| Lungime Totală | 7 cm |
| Lungime Inserabilă | 7 cm |
| Diametru | 2.8 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Pretty Love Fancy Clamshell Roz
105 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Realizată pentru a oferi o plăcere interioară intensă, forma complet curbată a acestei jucării sexuale de lux este perfectă pentru masarea punctului G sensibil.
Realizată pentru a dărui o gratificare interioară intensă, forma perfect curbată a acestei jucării sexuale de lux este perfectă pentru masarea punctului G sensibil.
Folosind silicon de valoare medicală de înaltă calitate, această vibrație este netedă și catifelată, cu un finisaj mat. Oferind 30 de setări de vibrații fabulos de distincte și stimulatoare cu un control fără fir, de fiecare dată îndată ce vă răsfățați cu această jucărie, experiența dvs va fi excepțională și la fel de interesantă ca prima dată.
Are Telecomandă
