| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB112384 |
| Lungime Totală | 21.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 18 cm |
| Diametru | 4.5 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE, TPR |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Set Strap-On și Dildo Easy Ingen
Easy Ingen Set este un strap on realistic din fabricat din TPE și poliester, de colorație naturală, ce are 21.5 cm lungime și 4.5 cm în diametru. Este rezistent la apă, însușit cu ventuză puternică și cu testicule ultra-realistice ce fac jucăria extrem ușor de manevrat.
La suprafața are vene pronunțate ce extind gradul de realism al jucăriei și simultan joacă rol de striații, stimulând pereții genitali în momentul folosirii.
Este jucăria perfectă pentru femeile ce vor să vadă cum este să pătrunzi. Este ușor de purtat și e potrivită atât pentru cuplurile lesbi sau bi cât chiar și pentru cuplurile heterosexuale, în cazul în care masculii sunt pasionați de jocuri anale.
- Ham flexibil care asigură o prindere fermă, menținând jucăria fixă în jurul taliei chiar și în timpul jocurilor intense.
- Sistem Easy off / Easy on pentru confort maxim.
- Potrivit pentru brâu de la 24 la 56 inch din cauza curelelor reglabile cu velcro și elastic.
- Dildo-ul este inodor, moale și fără chimicale periculoase sau latex.
Are Ventuză
