| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB112330 |
| Lungime Totală | 26.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 22.5 cm |
| Diametru | 6.3 cm |
| Culoare | Maro |
| Material | PVC |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Dildo 27cm Chubby Maro
Dildo-ul Realistic Chubby de la Lovetoy este confecționat din PVC, un material ce imită dermă și e simpatic la mângâiere și are 27 cm lungime iar diametrul de 6.3 cm.
Dildo-ul Realistic Chubby de la Lovetoy este lucrat din PVC, un material ce imită pielea și e agreabil la atingere și are 27 cm extindere iar diametrul de 6.3 cm, fiind suficient de mare pentru a satisface absolut orice femeie.
Încearcă această jucărie și pregătește-te de orgasme de neuitate. Fiecare centimetru îți va oferi plăceri de neuitat, fiind prevăzut cu vene pronunțate ce propune un plus de stimulare în momentul folosirii.
- Dildo-ul este maleabil și plăcut, mai ales dacă este încălzit în apă călduță cândva de utilizare, garantând o experiență senzorială satisfăcătoare.
- Cuprinde un design dintr-o singură piesă și este fabricat din PVC privat de ftalați.
- Axul flexibil lucrează cu corpul tău pentru a oferi o satisfacție completă.
- Explorează fiecare centimetru al dildo-ului concret de dimensiuni mari de la LoveToy, care este o replică aproximativ exactă ce arată și se simte ca capriciile tale devenite realitate.
- Acest dildo gigant realist de înaltă calitate are un ax cu vene senzațional pentru a dezvoltă desfătarea internă.
- Dildo-ul uriaș de dimensiuni mari este atât de uimitor încât imită împlinit dermă - mai ales dacă este încălzit în apă caldă înainte.
Jucăria are la bază o pompă cu care se poate lipi de o arie plană, pentru o experiență excluzând mâini.
Rezistent La Apă
Are Ventuză
