| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB112234 |
| Lungime Totală | 11 cm |
| Lungime Inserabilă | 8 cm |
| Diametru | 3 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | TPE |
| Brand | Baile |
| Livrare | Gratuita |
Anal Plug The Little Stud Roz
The Little Stud este un plug anal inocent ce îți poate oferi orgasme intense. Totul depinde de cum îl folosești!
The Little Stud este un plug anal din TPE ce are 11 cm extindere și 3 cm în diametru, fiind special produs pentru ființele începătoare sau pentru cei ce doresc o experiență relaxantă. Cu toate că are mărimi mici, această jucărie este prevăzută cu trăsături realistice pe lateral (precum niște vene pronunțate) ce participă la stârnirea marginilor anali, oferind un plus de plăcere. Este un anal plug inocent ce îți poate oferi orgasme intense. Totul depinde de cum îl folosești!
La bază, jucăria este prevăzută cu o ventuză cu ajutorul căreia se poate lipi de gresie, faianță sau absolut orice suprafață plană netedă, în consecință poate fi uzată lipsit de mâini. De asemenea, datorită ventuzei, ai siguranța că asta nu se va pierde în anus.
- Este popular datorită aspectului sale de penis.
- Se potrivește perfect și te provoacă în toate locurile potrivite.
- Conține o cupă puternică pentru satisfacție totală excluzând mâini.
Rezistent La Apă
Are Ventuză
