| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB111895 |
| Lungime Totală | 21.8 cm |
| Lungime Inserabilă | 16 cm |
| Diametru | 5.6 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Pretty Love Faust Mov
228 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Pulsatorul pentru punctul G Pretty Love Faust este meșteșugit din silicon şi o mărime de 21.9 cm iar un diametru mare de 5.6 cm.
Masajerul pentru punctul G Pretty Love Faust este făcut din silicon și o lungime de 21.9 cm iar un diametru maxim de 5.6 cm. Este prevăzut cu 12 funcții puternice de vibrație foarte simplu de folosit.
Vârful jucăriei are o formă specială, deținând în vârf o expresie de limbă ce poate fi întrebuințat extern, la nivelul clitorisului pentru a-ți oferi plăceri de neuitat. Este mov, rezistent la apă și se încarcă prin USB.
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
