| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB111880 |
| Lungime Totală | 21.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 15.5 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | Silicon |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Dual Layered Rotating Nature Penis
Dual Layered Rotating Nature Penis este un stimulator realistic lucrat din silicon ce are 5 maniere de vibrație și 5 nivele de intensitate.
Dual Layered Rotating Nature Penis este un vibrator realistic confecționat din silicon ce are 5 moduri de vibrație și 5 nivele de intensitate. Este 100% rezistent la apă și se încarcă prin USB. Are densitate dublă, așadar este ferm pe partea interioară și pufos pe exterior, exact ca un penis adevărat.
Ceea ce face această jucărie cu adevărat specială însă sunt funcțiile sale de rotire și încălzire. Capul se poate roti pentru o stimulare mai tare iar jucăria se poate încălzi până la 40 grade Celsius.
La bază este însușit cu o sucțiune cu ajutorul căreia se poate lipi de orice suprafață plană și lucioasă. Are testicule realistice pe care le poți folosi pe post de mâner.
- Vibratorul are un vârf bombat și bile texturate care creează o senzație autentică, atât în interior, cât și în exterior.
- Conține de 5 viteze de întoarcere pentru o stimulare variată.
- Este corespunzător cu utilizarea unui ham în raport cu ventuzei de la bază.
- Este făcut din silicon lichid platină, fără ftalați, plastic și latex.
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
Are Ventuză
