| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB111850 |
| Lungime Totală | 22.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 22 cm |
| Diametru | 5 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | TPE, TPR |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Anal King Sized Lovetoy Negru
Dildoul King Sized Anal este confecționat din TPE, un material fin și simpatic la atingere ce are 23.5 cm mărime și 5 cm în diametru.
Dildoul King Sized Anal este făcut din TPE, un material mătăsos și simpatic la atingere ce are 23.5 cm lungime și 5 cm în diametru.
Este prevăzut cu sucțiune puternică cu care se poate lipi de indiferent ce suprafață, pentru a fi folosit fără mâini. Este rezistent la apă, fiind ușor de întreținut. Are un gland realistic, bine definit iar la bază o ventuză puternică.
- Dildoul este neted și reprezintă o provocare chiar și pentru utilizatorii avansați de jucării anale.
- Furnizează o senzație grozavă de plinătate și o durată lungă de stârnire anală.
- Este moale, flexibil și circumferențial în formă, fiind o provocare chiar și pentru cei mai avansați utilizatori.
- Este produs din PVC sigur pentru corp, fără ftalați.
- Se simte grozav să te freci pe el în raport cu greutății sale la inserție.
Rezistent La Apă
Are Ventuză
