| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB111820 |
| Lungime Totală | 12 cm |
| Lungime Inserabilă | 11 cm |
| Diametru | 2.5 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Dildo 12cm Lovetoy Silicone Holy Dong Roz
Holy Dong este un dildo roz din silicon ce are 12 cm mărime şi 2.5 cm în diametru. Este prevăzut cu ventuză puternică, cu susținerea căreia se poate lipi de indiferent ce suprafață, pentru a fi folosit fără mâini.
Holy Dong este un dildo roz din silicon ce are 12 cm lungime și 2.5 cm în diametru. Este prevăzut cu sucțiune puternică, cu susținerea căreia se poate lipi de orice suprafață, pentru a fi folosit scutit de mâini.
Are dimensiuni potrivite atât pentru neexperimentați cât și avansați și este foarte ușor de folosit. Fiind rezistent la apă, este ușor de întreținut. Are o arie ușoară și este flexibil, astfel că îl poți utiliza în orice poziție, pentru a-l folosi fără mâini.
- Fabricat din silicon lichid de înaltă calitate, foarte sigur pentru corp.
- Forma sa este proiectată cu o curbură perfectă pentru stimularea punctului P și a punctului G.
- Compatibil cu hamuri (până la 3.9 inci).
Are Ventuză
