| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB111721 |
| Lungime Totală | 8.2 cm |
| Lungime Inserabilă | 8.2 cm |
| Diametru | 3.2 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Manșon Deget Pretty Love Maxwell Mov
79 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Pretty Love Maxwell este o nouă invenție de stimulator ce se poartă pe deget, pentru a stimula puternic partenera.
Pretty Love Maxwell este o nouă invenție de vibrator ce se poartă pe deget, pentru a stimula intens partenera. Este o jucărie mică ce are vibrații puternice, capabilă să satisfacă indiferent ce femeie. Este desăvârșit pentru sesiunile solo de autosatisfacere sau jocurile senzuale împreună cu persoana iubită, în momentul preludiului.
Are 8.2 cm mărime și un calibru maxim de 5.2 cm în cel mai gros punct. Este rezistent la apă și are un design făcut pentru a stimula atât vaginul cât și clitorisul.
