| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB111532 |
| Lungime Totală | 15.8 cm |
| Lungime Inserabilă | 15 cm |
| Diametru | 3 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPE |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Strap-On The Ultra Soft Double 2
Strap-on inedit ce conține toate beneficiile unui inel pentru penis (erecții ample de perioadă prelungită și plăceri sexuale puternice). Idilic pentru începătorii în sexul anal și cuplurile ce doresc să experimenteze cu dublă pătrundere.
Ultra Soft Double este un strap on cu zvâcniri confecționat din TPE, un material moale și flexibil. Este perfect pentru jocuri sexuale în cuplu.
Este nespus de facil de folosit: trebuie pur și necomplicat să pui strap on-ul pe penis. Hamul are de asemenea rol de inel, îmbunătățind erecția partenerului. Cu ajutorul acestui strap, poți penetra ambele găuri ale partenerei în același timp, pentru a simula un sex în trei.
Strap on-ul este făcut pentru inserarea anal. Din acest motiv, este indicat să folosești din plin un agent de ungere anal pe bază de apă, pentru a face inserarea mai simplă și mai plăcută.
Flexibil
Moale
Rezistent La Apă
