| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB111172 |
| Lungime Totală | 19.8 cm |
| Lungime Inserabilă | 19 cm |
| Diametru | 4.2 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Baile |
| Livrare | Gratuita |
Strap-On Ultra Passionate Senzual
Strap-On Ultra Passionate Sexual este un strap on produs din PVC, perfect pentru începători dar și avansați. Asta este însușit cu un ham elastic care asigură o prindere fermă, prin urmare jucăria persistă fixă în jurul taliei chiar și când jocurile din dormitor se înfierbântă și devin mai intense.
Dildo-ul strap on-ului are o lungime de 19,8 cm și un diametru de 4,2 cm. Culoarea naturală îi oferă un aspect foarte plăcut.
Încearcă strap on-ul Ultra Passionate Senzual de Debra și pregătește-te pentru o noapte de neuitat în doi. Ideal pentru cei care doresc să aducă ceva nou în dormitor, pentru a condimenta viața sexuală.
- Proiectat pentru a dărui penetrare simultană pentru tine și partenerul tău.
- Dildo-ul este sculptat perfect pentru a arăta ca un penis real, conținând cap, testicule și un corp arcuit și venos.
- Acest penis virtual concret oferă o stârnire intensă și penetrare.
