| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB109696 |
| Lungime Totală | 14 cm |
| Lungime Inserabilă | 12.7 cm |
| Diametru | 3.3 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | PVC |
| Brand | Pipedream |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Realistic King 14cm
Penis virtual Realistic King 5 inch este realizat cu atenție deosebită la detalii pentru a simula cât mai bine un falus adevărat.
Dildoul realistic King 5 este conceput de Pipedream și e făcut din PVC, un material ce imită pielea, cuprinzând o textură moale și catifelată. Are 14 cm mărime și diametrul de 3.3 cm. Este produs cu atenție deosebită la detalii pentru a simula cât mai bine un mădular adevărat.
La bază are o ventuză puternică cu care se poate agață de orice arie plană. Tot cu ajutorul acesteia poate fi prins la un ham pentru a fi întrebuințat pe post de strap on. Cu toate că are mărimi mici, datorită designului său este capabil să satisface intens orice femeie.
- Dildo-ul are un gland proeminent și vene pronunțate pe ax pentru o stârnire intensă.
- Pompă puternică permite fixarea sigură pe aproximativ orice regiune netedă, oferind probabilitatea de a experimenta numeroase poziții plăcute.
- Este descris ca fiind incredibil de practic și flexibil, dând o practică extrem de realistă.
Formă Anatomică
Flexibil
Are Ventuză
