| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB109390 |
| Lungime Totală | 27 cm |
| Lungime Inserabilă | 20 cm |
| Diametru | 5.3 cm |
| Culoare | Maro |
| Material | Silicon |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Realistic Love Toy Maro
Dildou Realistic Love Toy este un dong prevăzut cu vene proeminente pe exterior ce stimulează puternic pereții genitali.
Penis artificial Realistic Love Toy este un dildo realistic ce are 27.5 cm mărime iar în diametru 5.3 cm. E prevăzut cu vene proeminente pe exterior ce incită intens pereții genitali.
La bază are o cupă puternică cu care se poate lipi de indiferent ce arie plană și testicule realistice ce fac jucăria ușor de manevrat. Poate fi pus la un ham pentru a fi întrebuințat pe post de strap on. Vârful bombat predă un plus de fericire în momentul utilizării.
- Dildo-ul este realizat din silicon cu densitate dublă, oferind o senzație excepțional de realistică în raport cu stratului exterior moale și miezului ferm.
- Designul său hiper-realist și mărimile impresionante sunt construite pentru a oferi cea mai mare satisfacție posibilă.
- Este lipsit de ftalați și latex, garantând o folosire sigură pentru piele.
Flexibil
Moale
Are Ventuză
