| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB109228 |
| Lungime Totală | 17.8 cm |
| Lungime Inserabilă | 11.5 cm |
| Diametru | 3.8 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Evolved |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Wild Butterfly Evolved Mov
Pulsatorul rabbit Wild Fluturaș de la Evolved are 17.8 cm mărime și 3.8 cm în diametru. Este prevăzut cu 45 viteze de vibrație extraordinar de fără greutate de întrebuințat și se încarcă prin USB
Masajerul iepure Wild Butterfly de la Evolved are 17.8 cm lungime și 3.8 cm în diametru. Este însușit cu 45 viteze de vibrație foarte ușor de întrebuințat și se încarcă prin USB.
Este creat din silicon moale, fin și plăcut la atingere și aduce plăceri intense. Are un stil senzual ce oferă delectări puternice tuturor femeilor.
Datorită designului său unic, această jucărie este capabilă să îți pune la dispoziție cele mai incitante momente pe care le-ai trăit vreodată.
- Este o jucărie sexuală versatilă, corespunzătoare pentru utilizare în diverse poziții din pricina designului său ergonomic.
Încărcare Prin USB
