| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB108973 |
| Lungime Totală | 8.6 cm |
| Lungime Inserabilă | 8.6 cm |
| Diametru | 4.2-5.7 cm |
| Culoare | Alb |
| Material | Silicon |
| Brand | Satisfyer |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Double Love Luxury Partner Alb
Descoperă noi delectări amoroase împreună de soțul tău cu vibratorul Double Love ce se poate controla prin intermediul telecomenzii wireless sau accesând aplicația gratuită compatibilă cu sistemul Android sau IOS.
Vibratorul Dublu Love este făcut din silicon moale, impermeabil și cu metal prețios de înaltă calitate.
Folosește acest vibrator Double Love, alege unul din cele zece programe de vibrații și împreună cu soțul tău, desfătați de clipe sexuale plăcute împreună. Pulsatorul pentru cupluri este dotat cu două motoare iar forma lui clasică în forma de U supraexcită ambii parteneri cu vibrații puternice. Fiind facil îndoit se inserează simplu în vagin și stimulează atât punctul G cât și penisul .
Acest vibrator se poate controla prin intermediul telecomenzii wireless care este inclusă, dar și cu aplicația gratuită compatibilă cu sistemul Android sau IOS. Poți descoperi noi plăceri amoroase alături de prietenul tău. Pe lângă controlul care se poate realiza la distanță, se pot crea programe proprii de vibrații.
Fiind un produs impermeabil (IPX7) vă puteți diversifica viața sexuală atât la duș cât și în cadă.
Dacă bateria se epuizează asta poate fi reîncărcată cu susținerea cablului USB.
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
