| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB108955 |
| Lungime Totală | 24 cm |
| Lungime Inserabilă | 18 cm |
| Diametru | 4.4 cm |
| Culoare | Maro |
| Material | TPE, TPR |
| Brand | Lovetoy |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Realistic Sliding Skin Dong Maro
Sliding Skin Dong este un penis artificial maro făcut din TPE, de la Lovetoy, prevăzut cu ventuză și testicule puternice, impresionante. Această jucărie este special concepută pentru a oferi momente de ținut minte utilizatorului.
Cu ajutorul acesteia te poți bucura de cele mai intense ocazii pe care le-ai trăit vreodată. Jucăria are densitate dublă, prin urmare e moale la exterior și fermă pe interior, exact ca un sex adevărat. Este alegerea perfectă pentru persoanele feminine ce vor o experiență realistă.
Dildoul Sliding Skin Dong de la Lovetoy imită un penis adevărat de dimensiuni impresionante. Testiculele predă un plus de realism și pot fi utilizate pentru a manevra mai ușor jucăria. Cu ajutorul ventuzei, poți lipi jucăria de o zonă plană pentru a o folosi scutit de mâini.
Flexibil
Moale
Rezistent La Apă
Are Ventuză
