| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB108952 |
| Lungime Totală | 19.2 cm |
| Lungime Inserabilă | 10 cm |
| Diametru | 3.1 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Pretty Love Peter Mov
Stimulator Iepure Pretty Love Peter Purple cu 30 de funcții de vibrații, neted și pufos știe cum să atingă locul potrivit.
Vibrator Rabbit Pretty Love Peter Purple cu 30 de aplicații de vibrații, neted și pufos știe cum să atingă locul potrivit.
Cu susținerea celor 2 motoare, unul în brațul clitoral și celălalt în vârful arborelui, bucurați-vă de două ori de putere în timp ce explorați cele treizeci de moduri de vibrație, fiecare conceput pentru a vă trezi și a vă incita simțurile.
- Cap concret pentru o senzație cât mai reală.
- Designul cu creste atinge delicat pielea, în timp ce vârful îndoit și bulbucat caută punctul G pentru o satisfacție mai profundă.
- Brațul solid se ajută ferm pe clitoris, oferind o savoare intensă care te va lăsa fără suflare.
Două Motoare
