| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB108949 |
| Lungime Totală | 20 cm |
| Lungime Inserabilă | 10.5 cm |
| Diametru | 3.2 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Rabbit Pretty Love Hyman Roz
65 RON
(TVA inclus)
Disponibil: In Stoc
Pretty Love Hyman este un stimulator rabbit meșteșugit din silicon ce are 20 cm mărime și 3.2 cm în diametru. Este făcut unic pentru a stimula atât punctul G cât și clitorisul în același timp.
Este făcut special pentru a stimula atât punctul G cât și clitorisul în același timp, pentru a-ți dărui o experiență de neuitat. Are 30 funcții de vibrație, așadar nu te vei plictisi prea curând de această jucării. Încearcă acest stimulator și pregătește-te de o noapte de neuitat.
Poate fi întrebuințat atât pentru jocurile solo cât și laolaltă cu persoana iubită, în timpul preludiului, pentru a face nopțile de amor mai intense.
