| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB108940 |
| Lungime Totală | 15 cm |
| Lungime Inserabilă | 15 cm |
| Diametru | 4.2 cm |
| Culoare | Natural |
| Material | TPR |
| Brand | Baile |
| Livrare | Gratuita |
Strap-on Cu Vibrații Ultra
Strap-On cu Vibrații realizat din TPR, cu un penis artificial concret și gol pe interior, cu telecomandă, ireproșabil pentru intensitatea plăcerii partenerilor.
Strap-On cu Pulsații Ultra este a jucărie sexuală ideală pentru a-ți uimi partenera oferindu-i o noapte de desfătare nesfârșită. Folosind un strapon cu vibrații veți beneficia de o plăcere mai intensă pentru ambii parteneri. Noul Strap-On cu Vibrații Ultra are un penis virtual super realist, care este gol în partea interioară pentru o purtare ușoară. Mai mult de atât, materialul din care este fabricat acest strapon cu vibrații este flexibil, potrivit pentru tine, indiferent de dimensiunile penisului.
- Ham ajustabil pentru confort sporit.
- Vibrații multi-viteză pentru o practică personalizată.
- Prelungește penisul cu 5.5cm pentru o experiență mai intensă.
- Mărimea spațiului gol interior este de 8.5cm, punând la dispoziție un confort suplimentar.
