| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB108832 |
| Lungime Totală | 14.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 10 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Bile Erotice Rock And Roll Mov
Bile Erotice Rock And Roll Mov în înfățișare sferică susține mușchii pelvieni să se relaxeze, rezultând o perfectă stimulare a vaginului înainte de inserție.
Bile Senzuale Rock And Roll Mov în aspect sferică ajută mușchii pelvieni să se relaxeze, rezultând o excelentă stârnire a vaginului cândva de inserare, poate fi folosit și pentru anal, iar în interiorul sferelor, se află bile metalice care vibrează.
- Estetică unic și elegant pentru un joc excitant.
- Stimulează discret și intens în momentul mișcării.
- Ușor de întrebuințat și confortabile pentru purtare zilnică.
- Contra-greutăți interne pentru o stimulare constantă.
- Bilele Rock & Roll sunt un set accesibil de bile de iubire, perfect pentru începători.
- Poartă-le în timp ce te plimbi, la birou sau chiar îndată ce faci cumpărături, și vei simți fiecare pas intensificat de aceste greutăți.
- Pe alături stimulare, aceste bile sunt ideale pentru antrenarea mușchilor planșeului pelvian, îmbunătățindu-ți tonusul muscular și oferindu-ți recompense pe termen lung.
