| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB108823 |
| Lungime Totală | 21 cm |
| Lungime Inserabilă | 6.5 cm |
| Diametru | 4 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | ToyJoy |
| Livrare | Gratuita |
Stimulator Clitoris Legend Massager Mov
Excitant de înaltă calitate, cu vibrații extrem de puternice, un masaj versatil, zămislit atât pentru femei, cât și pentru bărbați Stimulant Clitoris Legend Massager este la îndemână și se potrivește în palmă.
Acest device are un mare potențial de stimulare. Capul de frecție este montat pe o încheietură flexibilă, ceea ce îngăduie un masaj amănunțit și ajunge în toate colțurile corpului.
Poate fi folosit pentru a masa întregul corp sau alte zone erogene, cum ar fi zonele genitale și anale. Acest stimulator are până la 7 chipuri variate de vibrație, care trec prin tot corpul provocând multă senzație.
Poate fi folosit în multe moduri, ca stimulator al clitorisului, masaj al spatelui sau ca energizator în timpul sexului. Marele plus este că aparatul de masaj este wireless. Încărcarea se face prin cablul USB inclus.
Bateria reîncărcabilă incorporată prelungește durata de funcționare a vibratorului la maximum. Este 100% rezistent la apă, îl poți folosi, de exemplu, la duș. Și este făcut din silicon de calitate medicală, sigur pentru corp.
Are acumulator cu Lithium Ion
Are vibrații
Sigur pentru corp
4 nivele de viteză
3 tipuri de vibrații
Rezistent La Apă
Foarte Silențios
7 tipuri de vibrații
