| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB108730 |
| Lungime Totală | 22 cm |
| Lungime Inserabilă | 11.8 cm |
| Diametru | 4.2 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon |
| Brand | Shots |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Rabbit Nilo Vive Mov
Iepurele de înaltă precizie din silicon cu acumulator pentru punctul G (Nilo) conține un vârf de punct G cu 10 poziții rotativ și stimulator la 360 de grade și un vibrator special pentru clitoris cu 10 poziții.
Nilo vă va satisface cele mai profunde dorințe.
Cele 3 motoare f-1 de nouă generație vă propune peste 1.000 de moduri unice posibile cu care să vă jucați. Este confecționat 100% din silicon moale de valoare medicală, 100% tenace la apă (ipx7) și grozav de insonor la mai puțin de 60db.
Vine cu o baterie litiu-ion reîncărcabilă magnetică prin USB, care dă 50 de minute de joc pasionat la o încărcare completă.
Prin apăsarea butonului de climax, stăpâniți imediat toate motoarele pornind la putere și turație maximă și, mai important, vă duce la un plăcere sexuală maximă zguduitor.
Rezistent La Apă
Reîncărcabil
Încărcare Prin USB
