| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB108580 |
| Lungime Totală | 17.7 cm |
| Lungime Inserabilă | 14.6 cm |
| Diametru | 2.5 cm |
| Culoare | Roz |
| Material | ABS |
| Brand | Blush |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Rose Luxuriate Roz
61 RON
(TVA inclus)
Pret vechi: 85 RON
Disponibil: Nu
ROSE LUXURIATE este un vibrator clasic elegant, cu o paletă de culori moderne și finisaj satinat super neted. Se poate folosi stimulare clitoridiană, genitală, anală, masaj și preludiu.
Vibrator Luxuriate Roz este jucăria sexuală perfectă pentru a satisface orice nevoie sexuală.
Vibratorul este confecționat din ABS, un material dur și rezistent ce asigură plăceri de lungă durată. Are 17.7 cm lungime și 2.5, fiind ideal pentru cei ce doresc o jucărie de calitate la un preț accesibil. Necesită 2 baterii de mărime AA pentru a folosi vibrațiile. Are un design elegant și incitant și este rezistent la apă, astfel că este foarte ușor de întreținut.
- Vibratorul este suficient de puternic pentru a se potrivi perfect nevoilor dumneavoastră.
