| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB108571 |
| Lungime Totală | 5 cm |
| Lungime Inserabilă | 5 cm |
| Diametru | 3.3 cm |
| Culoare | Transparent |
| Material | TPE |
| Brand | Blush |
| Livrare | Gratuita |
Manșon Penis Stay Hard 05 Transparent
Cilindru de falus străveziu cu striații ce va aduce multe desfătări și trăiri partenerei. Materialul din care este produs este foarte elastic și maleabil astfel că se potrivește majoritatea circumferințelor de penis.
Manșonul pentru penis Stay Hard Penis Like A Stud este confecționat din silicon catifelat și agreabil la atingere, are 5 cm lungime iar în diametru 3.3 cm. Este însușit cu noduli pe exterior ce stimulează pereții genitali în timpul folosirii. Tot ce trebuie să faci este să pui manșonul pe penis, pe urmă care te poți bucura de desfătări intense. Fiind rezistent la apă, este foarte facil de întreținut.
- Manșonul este conceput pentru a adăuga un nou grad de încântare și senzație.
- Este simplu de utilizat și persistă fixat pe loc în momentul folosirii.
Video Manșon Penis Stay Hard 05 Transparent
Flexibil
Moale
Rezistent La Apă
