| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB108282 |
| Lungime Totală | 26 cm |
| Lungime Inserabilă | 22 cm |
| Diametru | 7.6 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | PVC |
| Brand | Mister B |
| Livrare | Gratuita |
Dildo Welding Will Negru
Dildoul Welding Will este o jucărie senzuală ce îți va satisface cele mai arzătoare și intense dorințe! Tot ce ai încercat până acum va fi uitat datorită formei, materialului și mai ales mărimilor impresionante ale acestui dildo.
Love Tools este o colecție de jucării carnale prevăzute cu o gaură la bază, pentru a putea fi atașată ventuză cu care vin în pachet. Această sucțiune este foarte intensă și rezistentă și se lipește teribil de bine pe indiferent ce regiune plană. De asemenea, întreaga colecție Love Tools este compatibilă cu sistemele Hung.
Dildoul Welding Will este o jucărie carnală ce îți va satisface cele mai arzătoare și tari dorințe! Tot ce ai încercat până acum va fi uitat din cauza formei, materialului și mai ales mărimilor impresionante ale acestui dildo.
Are Ventuză
