| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB108177 |
| Lungime Totală | 10 cm |
| Lungime Inserabilă | 10 cm |
| Diametru | 3 cm |
| Culoare | Negru |
| Material | Silicon |
| Brand | Pretty Love |
| Livrare | Gratuita |
Stimulator Cu Vibrații Clitoris Pretty Love Alan Negru
Stimulant clitoris Pretty Love Alan pentru deget pentru stimulare intimă cu vibrații. Excitant pentru degete cu vibrații pentru frecție sexual intim.
Stimulator pentru degete cu reverberații pentru frecție incitant sexual adresat atât stimulării sexuale și anale cât și pentru masajul testiculelor, perineului și clitorisului.
- Vibratorul pentru deget Pretty Love Alan este incredibil de discret, fiind ușor de transportat oriunde mergi.
- Este dotat cu oscilații puternice care dăruiește orgasme intense.
- Se potrivește comod pe deget și este grozav pentru partidele de satisfacere cu degetul.
- Materialul ABS este deosebit de catifelat și plăcut la atingere, oferind confort absolut în momentul utilizării.
- Promite să revitalizeze plăcerea, fiind magistral atât pentru joc solo cât și pentru jocurile în cuplu.
- Benzile elastice asigură o stabilizare fermă pe deget, menținând vibratorul în poziție.
