| Alte informatii | |
|---|---|
| Cod Produs | XB108114 |
| Lungime Totală | 18.5 cm |
| Lungime Inserabilă | 13 cm |
| Diametru | 3.5 cm |
| Culoare | Mov |
| Material | Silicon, ABS |
| Brand | Satisfyer |
| Livrare | Gratuita |
Vibrator Satisfyer Sunray Berry Mov
Bucurați-vă de stimularea simultană a punctului G și a clitorisului cu vibrațiile și caracteristicile lui Sunray. Masajerul din silicon monitorizat cu o aplicație mobilă are o structură flexibilă care se adaptează cu ușurință la anatomia fiecărei femei.
Satisfyer Sunray nu numai că stimulează perfect punctul G și clitorisul, dar acesta poate fi, de asemenea, sublim adaptat la propria anatomie în raport cu structurii sale interne. În același timp, transmite vibrații irezistibil de puternice, iar textura cu încrețituri de pe braț îngăduie o stimulare reproducătoare suplimentară, astfel încât acest vibrator va asigura o rază de soare strălucitoare pe punctele fierbinți chiar și în cele mai reci zile.
Cele două motoare controlabile independent din Satisfyer Sunray operează 10 programe de vibrații la 11 intensități diferite pentru a vă dărui nenumărate combinații posibile și o mare varietate de plăceri. Aplicația gratuită Satisfyer Connect pentru Android și Apple iOS vă furnizează și mai multă varietate: pe alături controlul aplicațiilor, puteți, de asemenea, să vă proiectați propriile programe de vibrații sau să conectați aplicația gratuită la Spotify pentru a vibra la ritmul muzicii preferate.
Satisfyer Sunray creează, de asemenea, valuri de apăsare sub apă: acest stimulator impermeabil (IPX7) poate fi întrebuințat în duș sau cadă fără griji.
